Bulut Tabanlı Çözümler İle IT Yükünüzü Azaltın.

Bulut tabanlı e-dönüşüm çözümleri finansal süreçlerde karşılaşılabilecek hataları en aza indirir, iş akışını kesintisiz hale getirir.

ERİŞİLEBİLİRLİK. SÜREKLİLİK. GÜVENLİK.

Bir Teklifimiz Var.
Sovos Bulut Tabanlı E-Dönüşüm Çözümleri İle IT Ekibinizin Yükünü Azaltın. Elektronik Fatura Maliyetlerinizden Tasarruf Edin.

Bulut Tabanlı E-Dönüşüm Çözümlerinin Firmalara Sağladığı Faydalar Nelerdir?

BULUT TABANLI E-DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMÜ

Finansal Rahatlık Sağlar

On-premise sistemlerde yazılım lisansı, sunucu, sistem performans güncellemeleri, güvenlik ve ağ bakımı gibi operasyonel maaliyetler yıl sonunda bütçenin önemli bir kısmını oluştururken; bulut sistemler yalnızca abonelik ücreti ile bütçeye ek maliyet getirmez.

BULUT TABANLI E-DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMÜ

IT Yükünüzü Azaltır

On-premise sistemlerin bakımı, performansının kontrolü, bağımlı diğer sistemlerin güncellenmesi, süreklilik ve erişilebilirliği sağlamak için bilişim personellerinin dedike eforu gerekir. Bulut ortamına taşınan fatura süreçleri sayesinde, servis sağlayıcılar uçtan uca her şeyi firmaların yerine kontrol eder. Bu sayede firmalar yalnızca kendi işlerine odaklanma fırsatı bulur.

7M+

Bulut Verisi

Her Sektörden

60 Bin+ Bulut Müşterisi

99%

Sistem Erişilebilirliği

Alanında En İyi Hizmet Veren Firmalar Sovos’u Tercih Ediyor

Bulut Tabanlı E-Dönüşüm Çözümlerinin Firmanıza Faydalarını Şimdi Keşfedin

İşletme maliyetlerinizi azaltır
Veri merkezi oluştururken ve yönetirken bulut çözümleri tercih ederek kullanıcı sayısı ve depolama alanı açısından maliyet avantajı sağlarsınız.
İş çevikliğini ve esnekliğini geliştirir
Bulut çözümler, internet ağı olan her yerden erişim imkanı sağlayarak daha esnek bir çalışma düzeni sunar. Belgeler ve veriler gerçek zamanlı olarak güncellenir.
Veriye güvenli ulaşım imkanı sunar
Bulut çözümler ile yedekleme ihtiyacı duymadan, veri kaybı gibi kriz anlarında istediğiniz her an, her yerden verilerinize erişebilirsiniz.
Ekip çalışmasını ve iş birliğini geliştirir
Çalışanlarınız belgeleri ve projeleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir, paylaşabilir ve düzenleyebilir.

Uçtan Uca E-Dönüşüm Çözümü için Sovos ile İletişime Geçin.

İNFOGRAFİK

E-Dönüşüm Süreçlerini Buluta Taşımak Neden Önemlidir?

Türkiye’de her sektörden toplamda 60 bin+ müşterisi; her gün işlenen yaklaşık 7 milyon bulut verisi ve uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip bulut çözümleriyle Sovos’un size nasıl yardımcı olabileceğini görmek için uzman ekibimize danışın. Bulut tabanlı e-dönüşüm çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için infografiği inceleyin.

İNFOGRAFİĞİ İNCELEYİN