E-Dönüşüm’ü VIP Service Hizmeti ile Yönetin

‘Destek’ ve ‘Geliştirme’ ihtiyaçlarınızı her an ulaşabileceğiniz Sovos temsilcisi ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yoğun işlem hacmine sahip firmalar, fazlasıyla ek güncellemeye veya kişiselleştirmelere ihtiyaç duyabiliyor. Üstelik çoğunlukla bu ihtiyaçların hızlı şekilde karşılanması gerekiyor. Bu noktada VIP Service seçeneğimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza hızlıca karşılık bulabilirsiniz.

Destek Talepleriniz için Sovos Temsilcisi

Firmanıza özel olarak hizmet veren bir teknik destek personeli (Technical Account Manager) sağlıyoruz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuzher an ulaşabileceğiniz bir Sovos temsilcisi bulabiliyorsunuz.

Geliştirme & Güncelleme İhtiyaçlarınız İçin Retainer Package

SAP kullanan; ek geliştirme, kişiselleştirme veya güncelleme talepleri olan firmalar için ise Retainer Package sunuyoruz. Bu hizmeti alan firmalarımızın tüm taleplerine taraflarına önceden tanımlanmış bakiyeler sayesinde maliyet avantajlı olarak, çok daha hızlı şekilde çözüm sağlayabiliyoruz.

Kısacası karmaşık tüm süreçleri kolaylaştırıyoruz.

7M+

Bulut Verisi

Her Sektörden

60 Bin+ Bulut Müşterisi

99%

Sistem Erişilebilirliği

QUOTE from BP

“Fatura gibi hassas iş akışlarının kritik önem taşıdığının bilincinde olarak finansal süreçlerimizin hızlı ve kesintiye uğramadan devam etmesi bizim için kritik öneme sahipti. Sovos’un önerdiği “VIP Service” hizmeti ile destek ve geliştirme taleplerimiz hızlı ve sorunsuz çözüme kavuşuyor. Yoğun işlem hacmine sahi firmalar için çok değerli bir hizmet olduğunu düşünüyorum. ”

İşinizi Dönüştürmeye, Korumaya ve Güçlendirmeye Hazır Mısınız?

Formu doldurun. Deneyimli ekibimizle dilediğiniz vakit demo planlayın.